Saffrio

Firma Saffrio.com oferuje najwyższej jakości szafran pochodzący bezpośrednio z lokalnych farm w Azji Środkowej w Heracie.

Nasz szafran składa się wyłącznie z naturalnych składników, bez jakichkolwiek konserwantów czy innych dodatków. W jego skład wchodzą wyłącznie nici klasy A, które są gwarancją najwyższej jakości  zarówno pod względem koloru jak i zapachu. Nici są zbierane wyłącznie ręcznie bezpośrednio z kwiatów krokusa. O najwyższej jakości produktu świadczy certyfikat jakości oraz certyfikat pochodzenia. Nasz produkt został poddany licznym badaniom a przede wszystkim analizie mikrobiologicznej w polskim akredytowanym laboratorium.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami. Oferujmy szafran zarówno w ilościach hurtowych jak i detalicznych.

Team

Szafran uprawiany w Afganistanie jest o wiele lepszy, niż ten z Europy. Dla szafranu najlepszym miejscem do uprawy są lekkie i przepuszczalne gleby oraz miejsca dobrze nasłonecznione. Zapach i smak afgańskiego szafranu jest bardziej wyrazisty, a jego barwa intensywna.To ważne aby pręciki były długie i miały jednolity kolor.Takie są nici klasy A. To gwarancja produktu najwyższej jakości. Po wynegocjowaniu najlepszych cen zdecydowałam się na import do Polski.

Klaudia Subocz

Dyrektor Operacja

Wojciech Lubarski

Business Specialist

Tomasz Golinski

Managing Partner & Advisor